Urząd Miejski w Żarowie
woj. dolnośląskie, powiat świdnicki

ul. Zamkowa 2, 58-130 Żarów
Jesteś na > Oświata Kultura i Sport Pochwal się swoim ogrodem i wygraj...

  Oświata Kultura i Sport

II edycja konkursu "Najpiękniejszy Przydomowy Ogród" plakat
19-05-2022

Pochwal się swoim ogrodem i wygraj nagrody

To miejsca, gdzie można się zrelaksować i uciec od miastowego zgiełku. Urzekają swoją urodą, zaskakują roślinnością, a jednocześnie zachwycają prostotą. Masz piękny i zadbany ogród?

Pochwał się nim, zgłoś się do konkursu i zgarnij cenne nagrody. Zachęcamy miłośników ogrodnictwa do pochwalenia się swoim zielonym zakątkiem i udziału w II edycji konkursu na „Najpiękniejszy przydomowy ogród w gminie Żarów 2022”.

W konkursie mogą brać udział wszyscy właściciele/współwłaściciele obiektów położonych na terenie gminy Żarów, a także wyróżnieni uczestnicy w poprzedniej edycji konkursu „Najpiękniejszy przydomowy ogród w gminie Żarów 2021”. W konkursie nie mogą brać udziału właściciele ogrodów działkowych. Warunkiem udziału w konkursie jest złożenie Karty zgłoszeniowej, którą można pobrać poniżej lub w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego w Żarowie. Do zgłoszenia należy dołączyć: max. 10 zdjęć obiektu w formie papierowej o wymiarze 100x150 mm wraz z jego opisem lub w formie cyfrowej na nośniku elektronicznym np. płycie CD/DVD wraz z jego opisem.

plakat II edycja konkursu

Dla laureatów konkursu przewidziane są vouchery w kwocie w wysokości: I miejsce 500 zł, II miejsce 300 zł, III miejsce 200 zł do zrealizowania w sklepie ogrodniczym i nagrody rzeczowe wraz z dyplomami uczestnictwa w konkursie oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe od sponsorów: Agata Konieczna Centrum Ogrodnicze i Acti Dolny Śląsk Sp. z o.o. Termin zgłoszeń do konkursu upływa 30 czerwca 2022r.

acti logo

Regulamin konkursu oraz karty zgłoszeniowe dostępne są do pobrania poniżej. Organizatorem konkursu jest Urząd Miejski w Żarowie.

Magdalena Pawlik na podstawie informacji z Urzędu Miejskiego w Żarowie

Do pobrania:

Ikona pdfRegulamin konkursu, plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [93.77 KB]

Ikona pdfKarta zgłoszeniowa, plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [78.99 KB]

Ikona pdfKlauzula informacyjna, plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [91.29 KB]

Ikona pdfZgoda kandydata zgłaszanego, plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [101.72 KB]

Ikona pdfNagrody, plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [90.12 KB]