Urząd Miejski w Żarowie
woj. dolnośląskie, powiat świdnicki

ul. Zamkowa 2, 58-130 Żarów
Jesteś na > Oświata Kultura i Sport Piknik rodzinny w Mrowinach

  Oświata Kultura i Sport

piknik rodzinny plakat
31-05-2022

Piknik rodzinny w Mrowinach

Szkoła Filialna w Mrowinach Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Żarowie zaprasza na piknik rodzinny, który odbędzie się w środę, 1 czerwca na boisku sportowym w Mrowinach.

Wśród zaplanowanych atrakcji będą warsztaty kulinarne z prezentacją potraw ukraińskich, kącik historii okolicy „Mapa Regionu”, zawody sportowe (w tym mecz dzieci i dorosłych), gry podwórkowe z rodzicami z Ukrainy, zabawy z animatorem, potyczki rodzinne, zajęcia plastyczne, gry i zabawy, malowanie twarzy, stoisko eksperymentów, dogoterapia, pokaz strażaków, znakowanie rowerów, warsztaty kosmetyczne i wiele innych.

- Obiecujemy, że atrakcji nie zabraknie. Już teraz możemy zapowiedzieć, że oprócz zamków dmuchanych, konkurencji i zabaw sportowych oraz smacznego jedzenia będzie wiele innych atrakcji. Wśród nich m.in. prezentacja pojazdów policyjnych i strażackich, kolorowe zabawy z animatorem, pokaz baniek mydlanych. Rozegramy specjalny mecz, który wyłoni lepszych wśród rodziców i uczniów. W trakcie imprezy zaprezentujemy potrawy rodem z Ukrainy - pozwolimy nawet skosztować niektórych z nich. Pamiętajcie! Mrowiny, 1 czerwca, godzina 15 - nie może nikogo zabraknąć  Udostępniajcie, zapraszajcie, a przede wszystkim sami bądźcie razem z nami- czytamy na Facebooku Szkoły Podstawowej w Mrowinach.

Projekt sfinansowany zostanie w ramach programu Dolnośląskie Małe Granty prowadzonego przez Zarząd Województwa Dolnośląskiego.

piknik rodzinny Mrowiny plakat