Urząd Miejski w Żarowie
woj. dolnośląskie, powiat świdnicki

ul. Zamkowa 2, 58-130 Żarów
Jesteś na > Oświata Kultura i Sport Paka Niemowlaka dla Gabriela

  Oświata Kultura i Sport

Rodzina Państwa Viscomi wraz z zastępca burmistrza Przemysławem Sikorą
02-08-2022

Paka Niemowlaka dla Gabriela

Do grona mieszkańców gminy Żarów dołączył Gabriel Giacomo Viscomi, który przyszedł na świat 1 lipca 2022r. W momencie urodzenia chłopczyk ważył 3600g. i mierzył 53 cm.

Nowego mieszkańca przywitał z radością zastępca burmistrza Przemysław Sikora, przekazując upominki dla malucha i całej rodziny.

- Cieszymy się, że nasza gmina znów się powiększyła. Całej rodzinie serdecznie gratuluję i życzę zdrowia, wszelkiej pomyślności oraz radości. Niech Państwa pociechy zdrowo się chowają. Wiele optymizmu i siły, które pomogą spełnić się w tej rodzicielskiej roli – gratulował rodzicom zastępca burmistrza Przemysław Sikora.

Gabriel Giacomo Viscomi

Rodziców, którzy są zameldowani na terenie gminy Żarów i którym urodziło się dziecko zachęcamy do udziału w naszej gminnej akcji promocyjnej „Paka dla Niemowlaka”. Wystarczy tylko wypełnić prosty wniosek, złożyć go w Urzędzie Miejskim w Żarowie, aby otrzymać pamiątkowy upominek dla maluszka. Wszystkie szczegóły akcji dostępne są: https://www.um.zarow.pl/oswiata-kultura-i-sport/n,224808,paka-niemowlaka.html lub pod nr tel. 74 30 67 329.

Magdalena Pawlik