Urząd Miejski w Żarowie
woj. dolnośląskie, powiat świdnicki

ul. Zamkowa 2, 58-130 Żarów
Jesteś na > Oświata Kultura i Sport III edycja konkursu fotograficznego...

  Oświata Kultura i Sport

konkurs fotograficzny plakat
31-08-2022

III edycja konkursu fotograficznego „Gmina Żarów w obiektywie”

Gmina Żarów w Twoim obiektywie! Zgłoś swoje zdjęcie w konkursie i zgarnij nagrody. Urząd Miejski w Żarowie zaprasza do udziału w III edycji konkursu fotograficznego „Gmina Żarów w obiektywie”.

Zachęcamy wszystkich miłośników fotografii, by nie zwlekali z poszukiwaniem tego, co wyjątkowe w naszej gminie.

Co jest tematem zdjęć tegorocznego konkursu? Dosłownie wszystko! Detale, krajobrazy, architektura, przyroda, symbole, miejsca, ludzie… Konkurs zakłada pełną swobodę artystyczną, lecz zdjęcia muszą być powiązane z gminą Żarów i wykonane również na jej terenie. Interesuje nas Wasze spojrzenie na rzeczywistość, chcemy zobaczyć to, co Was zachwyca w naszej gminie. Mile widziane będą również zdjęcia, które pokazują pory roku: wiosnę, lato, jesień, zimę.

konkurs fotogarficzny plakat

Zgłoszenia i fotografie do konkursu będą przyjmowane w terminie 1 września – 31 października 2022r. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz załączenie zdjęcia lub zdjęć. W konkursie może wziąć udział każdy, udział w konkursie jest bezpłatny. Do konkursu będą przyjmowane zdjęcia wykonane najwcześniej w 2021r. Nie będą przyjmowane zdjęcia, które brały udział w I i II edycji konkursu. Na Wasze fotografie czekamy pod adresem mailowym: m.pawlik@um.zarow.pl lub za pośrednictwem ePUAP. Autorzy najlepszych fotografii otrzymają karty podarunkowe do sklepów ze sprzętem elektronicznym o wartości 500 zł, 300 zł i 200 zł. Konkursowe zdjęcia będą również zdobić tradycyjnie gminny kalendarz na 2023 rok.

Szczegóły dotyczące konkursu znajdują się w regulaminie. Zapraszamy do udziału w konkursie!

Magdalena Pawlik

Ikona pdfRegulamin III edycji konkursu fotograficznego "Gmina Żarów w obiektywie", plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [141.98 KB]

Ikona pdfFormularz zgłoszeniowy, plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [72.50 KB]

Ikona pdfZgoda na wykorzystanie praw i wizerunku, plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [68.12 KB]

Ikona pdfOświadczenie o wyrażeniu zgody na wykorzystanie wizerunku, plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [65.16 KB]