Urząd Miejski w Żarowie
woj. dolnośląskie, powiat świdnicki

ul. Zamkowa 2, 58-130 Żarów
Jesteś na > Oświata Kultura i Sport Archi-Przygody w Żarowie

  Oświata Kultura i Sport

Archi-Przygody plakat
15-09-2022

Archi-Przygody w Żarowie

Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie zaprasza dzieci w wieku od 8 do 10 lat do wzięcia udziału w bezpłatnym programie edukacyjnym realizowanym przez Narodowe Centrum Kultury.

Celem programu jest wszechstronne kształtowanie wrażliwości dzieci na otaczającą je przestrzeń publiczną. Poprzez uczestnictwo w warsztatach bazujących na nowoczesnych, sensorycznych i doświadczalnych metodach pracy, dzieci przekonają się jak ważna dla jakości naszego życia jest estetyka, harmonia oraz środowisko naturalne.

W ramach projektu przewidzianych jest 10 spotkań trwających po 2 godziny. Warsztaty odbywać się będą w każdy poniedziałek w godz. od 17.00 do 19.00. Startujemy od 26.09.2022!

Warsztaty zostaną poprowadzone przez edukatora - architekta we współpracy z pracownikami Gminnego Centrum Kultury i Sportu. Zapisy od 19.09.2022 w sekretariacie GCKiS lub pod numerem telefonu 74 858 07 53 w. 25. Udział w zajęciach jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona.

ARCHI-PRZYGODY to program z zakresu edukacji architektonicznej stworzony dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz uczniów szkół podstawowych. Stanowi propozycję przeprowadzenia zajęć o tematyce przybliżającej rozumienie zagadnień związanych z architekturą, a także wprowadzających w kulturę życia społecznego.

Archi-Przygody plakat