Urząd Miejski w Żarowie
woj. dolnośląskie, powiat świdnicki

ul. Zamkowa 2, 58-130 Żarów
Jesteś na > Oświata Kultura i Sport Paka Niemowlaka dla Lidii

  Oświata Kultura i Sport

Paka Niemowlaka
23-09-2022

Paka Niemowlaka dla Lidii

Do żarowskiej społeczności dołączyła kolejna mała obywatelka. Lidia Lesiak przyszła na świat 9 czerwca 2022r., a w chwili narodzin ważyła 3000g. i mierzyła 52 cm.

Nową mieszkankę i jej rodziców z wielką radością powitał zastępca burmistrza Przemysław Sikora, przekazując na ich ręce upominki w ramach akcji promocyjnej „Paka dla Niemowlaka”.

paka niemowlaka

- Narodziny dziecka to bardzo radosne wydarzenie w życiu każdego człowieka. Serdecznie gratuluję i dziękuję, że zechcieliście Państwo tym szczęściem podzielić się z nami. Jestem przekonany, że Lidia będzie otoczona miłością i troskliwą opieką, a Państwo będą mogli godnie i z zaangażowaniem wprowadzać ją ku dorosłości. Życzę, aby każdy Państwa dzień był szczęśliwy i przepełniony radością – gratulował rodzicom Lidii zastępca burmistrza Przemysław Sikora.

paka niemowlaka

Z niecierpliwością czekamy na kolejnych, nowych mieszkańców naszej gminy! A rodziców, którym urodziło się dziecko i są zameldowani na terenie gminy Żarów zachęcamy do udziału w naszej akcji promocyjnej „Paka Niemowlaka”. Wszystkie szczegóły akcji dostępne są na stronie internetowej www.um.zarow.pl  w zakładce Paka dla Niemowlaka. Zwracamy się także z prośbą do rodziców, aby przesyłali nam zdjęcia swoich dzieci wraz z upominkami przekazanymi przez Urząd Miejski w Żarowie. Zdjęcia chętnie opublikujemy na stronie internetowej, oficjalnym profilu FB Gmina Żarów oraz Gazecie Żarowskiej. Fotografie można wysyłać na adres mailowy: m.pawlik@um.zarow.pl

paka niemowlaka

 Magdalena Pawlik