Urząd Miejski w Żarowie
woj. dolnośląskie, powiat świdnicki

ul. Zamkowa 2, 58-130 Żarów
Jesteś na > Oświata Kultura i Sport Kiermasz Wielkanocny w GCKiS

  Oświata Kultura i Sport

kiermasz wielkanocny
10-03-2023

Kiermasz Wielkanocny w GCKiS

Ciekawe warsztaty, konkursy z nagrodami, występy artystyczne, atrakcje dla najmłodszych oraz liczne stoiska z tradycyjnymi świątecznymi przysmakami oraz oryginalnym rękodziełem.

To wszystko pojawi się już 2 kwietnia 2023 w Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Żarowie podczas Kiermaszu Wielkanocnego.

Te przedświąteczne spotkania żarowian stanowią już piękną tradycję. Stoły uginają się od wielkanocnych mazurków, chlebowych baranków czy wreszcie tradycyjnego żurku. Pojawią się stoiska z rękodziełem pełne barwnych pisanek, kolorowych palm, stroików, świątecznych serwetek i innych wyrobów, które przypominają nam o nadchodzących świętach Wielkiej Nocy. Tradycją naszego kiermaszu są wielkanocne konkursy. Na zwycięzców w konkursie na wielkanocną babkę, palmę oraz żurek już czekają atrakcyjne nagrody. Wydarzenie urozmaicą muzyczne występy.

Artystów, rzemieślników, twórców ludowych, Koła Gospodyń Wiejskich, szkoły, lokalnych i regionalnych wytwórców zdrowej żywności oraz pięknych dekoracji zapraszamy do zaprezentowania swoich stoisk na naszym kiermaszu wielkanocnym. Zgłoszenia przyjmowane są do 27.03.2023 do godz. 15.00 pod nr telefonu: 531 269 750.

Zapraszamy 2 kwietnia 2023r., godz. 14.00-17.30, Hala sportowa GCKIS ul. Piastowska 10A.

Informacja: Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie