Urząd Miejski w Żarowie
woj. dolnośląskie, powiat świdnicki

ul. Zamkowa 2, 58-130 Żarów
Jesteś na > Oświata Kultura i Sport Kiermasz wielkanocny w GCKiS

  Oświata Kultura i Sport

kiermasz wielkanocny
17-03-2023

Kiermasz wielkanocny w GCKiS

Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie zaprasza na kiermasz wielkanocny „Pisanka, Palma, Tradycja”, który odbędzie się w niedzielę, 2 kwietnia w hali sportowej GCKiS przy ul. Piastowskiej 10A w Żarowie.

To będzie świetna okazja, aby przed świętami nabyć wielkanocne dekoracje do naszych domów i miło spędzić czas w świątecznej atmosferze.

W programie kiermaszu zaplanowano warsztaty, konkursy z nagrodami, występy artystyczne, atrakcje dla najmłodszych oraz liczne stoiska z tradycyjnymi świątecznymi przysmakami. Pojawią się również stoiska z rękodziełem pełne barwnych pisanek, kolorowych palm, stroików, świątecznych serwetek i innych wyrobów, które przypominają nam o nadchodzących świętach Wielkiej Nocy. Tradycją kiermaszu są również wielkanocne konkursy. Na zwycięzców w konkursie na wielkanocną babkę, palmę oraz żurek czekają atrakcyjne nagrody. Wydarzenie urozmaicą muzyczne występy.

Artyści, rzemieślnicy, Koła Gospodyń Wiejskich, szkoły, lokalni i regionalni wytwórcy zdrowej żywności oraz pięknych dekoracji, którzy chcą zaprezentować swoje stoisk na kiermaszu wielkanocnym proszeni są o zgłaszanie do GCKiS. Zgłoszenia przyjmowane są do 27.03.2023 do godz. 15.00 pod nr telefonu: 531 269 750.

Kiermasz wielkanocny, 2 kwietnia 2023r., w godz. 14.00-17.30, hala sportowa GCKiS ul. Piastowska 10A w Żarowie. Serdecznie zapraszamy!

kiermasz wielkanocny plakat