Urząd Miejski w Żarowie
woj. dolnośląskie, powiat świdnicki

ul. Zamkowa 2, 58-130 Żarów
Jesteś na > Oświata Kultura i Sport Konkurs na najpiękniejszy przydomowy...

  Oświata Kultura i Sport

Plakat Konkurs na Najpiękniejszy Ogród
19-05-2023

Konkurs na najpiękniejszy przydomowy ogród i najpiękniejszą działkę ROD

To idealne miejsca dla miłośników natury. Są oazami spokoju i wzbudzają zachwyt. Urokliwe zakątki, gdzie można odpoczywać, podziwiać rośliny, przypatrywać się owadom i ptakom. Chcesz pochwalić się swoim ogrodem? Zgłoś się do udziału w III edycji konkursu na „Najpiękniejszy przydomowy ogród w gminie Żarów 2023”. W tym roku ogłaszamy również konkurs na „Najpiękniejszą działkę ROD”.

W konkursie mogą brać udział wszyscy właściciele/współwłaściciele obiektów położonych na terenie gminy Żarów, a także wyróżnieni uczestnicy w poprzednich edycjach konkursu. W konkursie mogą brać również udział członkowie ROD Relaks w Żarowie. Warunkiem udziału w konkursie jest złożenie Karty zgłoszeniowej, którą można pobrać poniżej lub w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego w Żarowie. Do zgłoszenia należy dołączyć: max. 10 zdjęć obiektu w formie papierowej o wymiarze 100x150 mm wraz z jego opisem lub w formie cyfrowej na nośniku elektronicznym np. płycie CD/DVD wraz z jego opisem.

Dla laureatów konkursu przewidziane są atrakcyjne nagrody rzeczowe i vouchery. Termin zgłoszeń do konkursu upływa 23 czerwca 2023r.

Regulamin konkursu oraz karty zgłoszeniowe dostępne są do pobrania ze strony internetowej www.um.zarow.pl Organizatorem konkursu jest Urząd Miejski w Żarowie.

Sponsorzy nagród w konkursie: Mitek Ogrodnictwo, Gospodarstwo rolne Marian i Regina Ciepli. Rozsady kwiatów i warzyw. 

Magdalena Pawlik na podstawie informacji z Urzędu Miejskiego w Żarowie

Konkurs plakat

Ikona pdfFormularze zgłoszeniowe, plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [129.75 KB]

Ikona pdfRegulamin konkursu , plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [82.55 KB]