Urząd Miejski w Żarowie
woj. dolnośląskie, powiat świdnicki

ul. Zamkowa 2, 58-130 Żarów
Jesteś na > Urząd Miejski Trwa naprawa awarii oświetlenia na...

  Urząd Miejski w Żarowie

Słup z oświetleniem
28-01-2019

Trwa naprawa awarii oświetlenia na terenie miasta

Na terenie naszego miasta, przy ulicach Wojska Polskiego i Dworcowej trwają prace związane z naprawą awarii oświetlenia ulicznego. Awaria została już zgłoszona firmie, która odpowiada za usuwanie takich usterek. Będziemy Państwa na bieżąco informować o usunięciu awarii i naprawie oświetlenia.

Zgłoszenie zostało wysłane i w tej chwili przy ul. Wojska Polskiego i Dworcowej w Żarowie trwa naprawa awarii oświetlenia. Prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość. Wszystkie usterki zostaną usunięte. Jednocześnie informujemy, że naprawa awarii, w zależności od lokalizacji usterki, trwa czasami kilka dni, a nawet dłużej. Dlatego apelujemy o cierpliwość – mówi Piotr Weiland z Referatu Komunalnego Urzędu Miejskiego w Żarowie.

Jednocześnie przypominamy, że każdą awarię oświetlenia ulicznego, w tym także kwestie dotyczące wymiany spalonych żarówek, zarówno w mieście, jak i na terenach wsi należy bezpośrednio zgłaszać do Urzędu Miejskiego w Żarowie, do Referatu Komunalnego, nr tel. 74 85 80 591 wew. 351 i 347. Takie zgłoszenie powinno zawierać lokalizację awarii (miejscowość, nazwę ulicy, nr posesji lub nr słupa oświetleniowego).

Magdalena Pawlik