Urząd Miejski w Żarowie
woj. dolnośląskie, powiat świdnicki

ul. Zamkowa 2, 58-130 Żarów
Jesteś na > Urząd Miejski Minęło 20 lat? Przypominamy o opłacie...

  Urząd Miejski w Żarowie

cmentarz w Żarowie
27-07-2023

Minęło 20 lat? Przypominamy o opłacie za grób

Urząd Miejski w Żarowie przypomina, że każdy grób ziemny po 20 latach od pierwszego pochówku powinien być ponownie opłacony. Opłata ta wynosi 540,00 złotych.

– Przypominamy rodzinom i bliskim osób pochowanych na cmentarzach komunalnych w Żarowie i Wierzbnej o konieczności wniesienia opłaty za następne 20 lat eksploatacji miejsca pod grób ziemny lub jego fizycznej likwidacji. W związku z tym, że Urząd może nie posiadać danych osobowych, jak i aktualnych adresów osób zainteresowanych, prosimy nie oczekiwać na pisemne wezwanie, tylko skontaktować się z pracownikiem merytorycznym celem wyjaśnienia kwestii konkretnego grobu i ewentualnie wnieść opłatę. Każdy grób ziemny po 20 latach od pierwszego pochówku powinien być ponownie opłacony. Opłata ta wynosi 540,00 złotych – mówi Tomasz Kuska z Referatu Komunalnego Urzędu Miejskiego w Żarowie.

Szczegółowe informacje związane z funkcjonowaniem i eksploatacją cmentarza oraz opłatami za groby można uzyskać w Referacie Komunalnym Urzędu Miejskiego w Żarowie, nr tel. 74 30 67 334 lub 74 30 67 351.

Informacja: Referat Komunalny Urzędu Miejskiego w Żarowie