Urząd Miejski w Żarowie
woj. dolnośląskie, powiat świdnicki

ul. Zamkowa 2, 58-130 Żarów
Jesteś na > Urząd Miejski Tomasz Wędrowniczek odwiedził Urząd...

  Urząd Miejski w Żarowie

Na zdjęciu Tomasz Wędrowniczek z burmistrzem Leszkiem Michalakiem, zastępcą burmistrza Przemysławem Sikorą oraz sekretarz gminy Sylwią Pawlik
21-06-2022

Tomasz Wędrowniczek odwiedził Urząd Miejski w Żarowie

Urząd Miejski w Żarowie odwiedził dziś Tomasz Pawłowski, znany jako Tomek Wędrowniczek. Od 1990 roku Pan Tomasz podróżuje po polskich urzędach, by spotykać się z władzami odwiedzanych powiatów, miast i gmin.
Na co dzień mieszka w Gnieźnie i ma wyjątkowo dobrą pamięć. Podróż pana Tomka po całym kraju trwa już ponad 30 lat. W tym czasie odwiedził 664burmistrzów, 669 wiceburmistrzów, 485 prezydentów, 578 wiceprezydentów, 880 wójtów, 521 wicewójtów, 391 starostów, 475 wicestarostów. Imponujący wynik.  Swoje wizyty dokumentuje zdjęciami i relacjami, które umieszcza w swoich albumach i kronikach.
 
Burmistrz Leszek Michalak, zastępca burmistrza Przemysław Sikora oraz sekretarz gminy Sylwia Pawlik wpisali się do kroniki Pana Tomasza i obdarowali go promocyjnymi gadżetami, aby choć trochę wynagrodzić mu trud podróży. Serdecznie dziękujemy Panu Tomkowi za wizytę i oczywiście zapraszamy ponownie do gminy Żarów.