Urząd Miejski w Żarowie
woj. dolnośląskie, powiat świdnicki

ul. Zamkowa 2, 58-130 Żarów
Jesteś na > Urząd Miejski Zmiana organizacji ruchu na 1 listopada

  Urząd Miejski w Żarowie

cmentarz w Żarowie
25-10-2022

Zmiana organizacji ruchu na 1 listopada

W związku ze zbliżającym się Dniem Wszystkich Świętych w rejonie cmentarza komunalnego w Żarowie będzie obowiązywała zmiana organizacji ruchu.

Tymczasowa zmiana organizacji ruchu zostanie wprowadzona w poniedziałek, 31 października i potrwa do środy, 2 listopada. Przypominamy kierowcom, aby zwracali uwagę na znaki drogowe i dostosowali się do obowiązujących na ten czas zmian.

- Tradycyjnie jak każdego roku, tuż przed 1 listopada, zmieni się organizacja ruchu przy cmentarzu komunalnym w Żarowie, gdzie wprowadzony zostanie ruch jednokierunkowy. Wjazd na cmentarz obowiązywał będzie od ulicy Armii Krajowej, wyjazd drogą za cmentarzem. Prosimy o stosowanie się do tymczasowej organizacji ruchu. Będzie ona obowiązywać od poniedziałku, 31 października do środy, 2 listopada 2022r. – informuje kierownik Referatu Inwestycji Urzędu Miejskiego w Żarowie Wojciech Lesiak.

mapa organizacja ruchu

Pamiętajmy również, żeby w tych dniach zachować szczególną ostrożność i bezpieczeństwo, zwłaszcza w rejonie cmentarza. Bądźmy świadomi utrudnień i zmian w organizacji ruchu. Parkujmy samochód w miejscach wyznaczonych, pamiętając, aby nie zastawiać drogi innym. Udając się na cmentarz zabierzmy z pojazdu atrakcyjne przedmioty i dokumenty, samochód zamknijmy uruchamiając urządzenia alarmowe. Warto pamiętać, że nasze bezpieczeństwo w dużym stopniu zależy również od nas samych.

Magdalena Pawlik na podstawie informacji z Referatu Inwestycji UM Żarów