Urząd Miejski w Żarowie
woj. dolnośląskie, powiat świdnicki

ul. Zamkowa 2, 58-130 Żarów
Jesteś na > Aktualności Spotkanie opłatkowe słuchaczy...

  Aktualności

Spotkanie opłatkowe słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku
20-12-2018

Spotkanie opłatkowe słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku

Spotkanie opłatkowe studentów żarowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, jak co roku zgromadziło liczne grono sympatyków, przyjaciół i zaproszonych gości. Był czas na życzenia, łamanie się opłatkiem i wspólną wieczerzę wigilijną.

Spotkanie opłatkowe słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku

Spotkanie opłatkowe studentów żarowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, jak co roku zgromadziło liczne grono sympatyków, przyjaciół i zaproszonych gości.

Był czas na życzenia, łamanie się opłatkiem i wspólną wieczerzę wigilijną. Na pięknie przystrojonych stołach nie zabrakło wigilijnego barszczu i świątecznych ciast.

Serdecznie dziękuję za ten rok pełen sukcesów, radości, ale i wytężonej pracy. Wszystkim Państwu życzę szczęśliwych Świąt Bożego Narodzenia, Niech będą dla Państwa czasem odpoczynku i wzajemnej życzliwości – mówiła podczas świątecznego spotkania Krystyna Markiewicz prezes Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Żarowie.

Życzenia zgromadzonym seniorom składali także burmistrz Leszek Michalak, Tomasz Pietrzyk dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Sportu oraz Helena Słowik dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Żarowie.

Święta Bożego Narodzenia to czas pokoju, pojednania i radości. Życzę wielu radosnych przeżyć, spotkań z bliskimi i aby nadchodzące dni upłynęły w pełnej miłości i nadziei rodzinnej atmosferze. A nowy 2019 rok niech będzie rokiem pomyślności, sukcesów oraz spełnienia najskrytszych marzeń – życzył studentom seniorom burmistrz Leszek Michalak.

Podczas spotkania opłatkowego Chór Senyor Rici zaprezentował zgromadzonym uczestnikom najpiękniejsze polskie kolędy. O świąteczny nastrój zadbały także przedszkolaki z Bajkowego Przedszkola w Żarowie, prezentując swoją wersję jasełek. To był wspaniały prezent świąteczny dla wszystkich seniorów. Występ dzieci został nagrodzony wielkimi brawami. W nagrodę maluchy otrzymały słodkie podarunki.

Magdalena Pawlik