Jesteś na > Aktualności Kontynuacja prac modernizacyjnych...

Na zdjęciu roboty drogi
29-07-2020

Kontynuacja prac modernizacyjnych drogi Żarów - Piotrowice

W środę 29 lipca w godzinach 8-20 kontynuowane będą prace przy przebudowie drogi powiatowej Żarów - Piotrowice na odcinku od Żarowa (ul. Wiejska) do skrzyżowania z obwodnicą Żarowa.

Firma realizująca inwestycję kładła będzie drugą warstwę asfaltu, stąd też droga w godzinach 8-20 będzie całkowicie nieprzejezdna. Mieszkańcy ul. Wiejskiej będą musieli pozostawić czasowo swoje samochody na ul. Górniczej lub tego dnia z nich nie korzystać. Użytkownicy ogródków działkowych ROD dostaną się do nich wyłącznie pieszo.

W przypadku nie zakończenia prac do godziny 20 roboty będą kontynuowane w środę 30 lipca w godzinach porannych.

Wylanie drugiej warstwy asfaltu nie kończy inwestycji, gdyż w sierpniu wykonywane będą prace przy modernizacji pobocza drogi.