Urząd Miejski w Żarowie
woj. dolnośląskie, powiat świdnicki

ul. Zamkowa 2, 58-130 Żarów
Jesteś na > Aktualności Praca w Żarowie Praca w Yagi Poland Factory w Żarowie

  Praca w Żarowie

Zakład Yagi Poland Factory na Żarowskiej Podstrefie Ekonomicznej
24-09-2020

Praca w Yagi Poland Factory w Żarowie

Yagi Poland Factory Sp. Z o.o. – firma z branży motoryzacyjnej, działająca na rynku polskim od ponad 16 lat, poszukuje kandydata na stanowisko:

Operator prasy kuźniczej

Miejsce pracy : Żarów

Oczekiwania:

  • Wykształcenie zasadnicze zawodowe mile widziane kierunek mechaniczny
  • Zdolności techniczne i manualne
  • Sumienne wykonywanie zadań
  • Chęć zdobywania nowych umiejętności
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dyspozycyjność

Zakres obowiązków:

  • Dobieranie narzędzi zgodnie z dokumentacją procesu kucia
  • Instalowanie narzędzi w prasie
  • Ustawianie, regulacja maszyn i narzędzi zgodnie ze standardami
  • Wykonywanie odkuwek próbnych i wstępna ocena jakości
  • Prowadzenie dokumentacji technologiczno-jakościowej
  • Wykonywanie dziennych planów produkcyjnych
  • Dzielenie się ze współpracownikami wiedzą

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w związku z pracą na prasie kuźniczej,
  • Dodatek do transportu, pakiet świadczeń socjalnych
  • Możliwość uczestniczenia w ubezpieczeniu grupowym
  • Możliwość rozwoju zawodowego prace przy unikalnych maszynach i procesach
  • Stabilne zatrudnienie z perspektywą długofalowej współpracy
  • Pracę w rozwijającej się firmie z kapitałem japońskim
  • Pracę od poniedziałku do piątku
  • Miłą i spokojną atmosferę pracy

Kandydatów prosimy o dopisanie klauzuli zgody

Klauzula zgody kandydata na przetwarzanie danych osobowych

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 R. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji na stanowisko : Technik utrzymania ruchu prowadzonej przez YAGI Poland Factory Sp. Z O.O. ul. Fabryczna 3, 58-130 Żarów

oferta pracy Yagi