Urząd Miejski w Żarowie
woj. dolnośląskie, powiat świdnicki

ul. Zamkowa 2, 58-130 Żarów
Jesteś na > Aktualności Bądź EKO! Zrezygnuj z foliówek!...

  Aktualności

Ekologiczne torby z hasłem "Okaż Kulturę, chroniąc Naturę"
29-04-2021

Bądź EKO! Zrezygnuj z foliówek! Przyjdź i odbierz ekologiczną torbę na zakupy!

Zachęcamy mieszkańców gminy Żarów do wymiany foliowych reklamówek. Każdy, kto zgłosi się w dniach 4 i 5 maja 2021r. do Referatu Komunalnego i Inwestycji Urzędu Miejskiego w Żarowie (wejście od strony ulicy Armii Krajowej) i przyniesie jedną plastikową reklamówkę, otrzyma torbę ekologiczną z hasłem „Okaż Kulturę, chroniąc Naturę” i logo Żarowskiego Projektu Ekologicznego oraz firm, które wsparły finansowo ich zakup.

– Do akcji „Okaż Kulturę, chroniąc Naturę” może przyłączyć się każdy z nas. Zachęcamy naszych mieszkańców do wymiany plastikowych toreb na ekologiczne. Dziękujemy również za przekazanie wsparcia finansowego na zakup ekologicznych toreb zakładom z Żarowa – mówi zastępca burmistrza Przemysław Sikora.

torby ekologiczne

Zakup ekologicznych toreb wsparły finansowo zakłady funkcjonujące na terenie naszego miasta: Daicel Safety Systems Europe, Yagi Poland Factory, KCP Sp.z o.o., Zakład Wodociągów i Kanalizacji z Żarowa.

Ekologiczne torby będzie można odbierać w godzinach pracy Urzędu Miejskiego w Żarowie, 8.00-16.00 (4 maja) i 7.30-15.30 (5 maja). Torby będą rozdawane do wyczerpania zapasów.

ekologiczne torby

Ekologiczne torby to kolejny ekologiczny projekt realizowany w ramach Żarowskiego Projektu Ekologicznego.