Jesteś na > Aktualności Paka Niemowlaka dla Zofii i Filipa

Burmistrz Leszek Michalak i zastępca burmistrza Przemysław Sikora wraz z rodzicami Baron
15-07-2021

Paka Niemowlaka dla Zofii i Filipa

Podwójne szczęście w naszej gminie. Zofia i Filip Baron to pierwsze bliźniaki, do których trafiły upominki w ramach organizowanej przez Urząd Miejski w Żarowie akcji „Paka dla Niemowlaka”.

Maluchy przyszły na świat 7 kwietnia 2021r. W chwili narodzin Zofia mierzyła 45 cm i ważyła 2600 kg, Filip mierzył 50 cm i ważył 2480 kg. Szczęśliwym rodzicom gratulacje złożyli burmistrz Leszek Michalak i zastępca burmistrza Przemysław Sikora.

Zofia Baron

- Bycie rodzicem to jedna z najważniejszych ról w życiu. Gratulujemy Państwu podwójnego szczęścia. Cieszymy się z kolejnych mieszkańców naszej gminy. Życzymy, aby Wasze dzieci były dla Was największym skarbem, źródłem nieustającej miłości oraz radości – gratulowali rodzicom Zofii i Filipa burmistrz Leszek Michalak oraz zastępca burmistrza Przemysław Sikora.

Filip Baron

Przekazane przez Urząd Miejski w Żarowie upominki są symbolicznym powitaniem najmłodszych mieszkańców naszej gminy. Zachęcamy rodziców, którym urodziły się w tym roku dzieci do udziału w akcji „Paka dla Niemowlaka”. Wszystkie szczegóły akcji można znaleźć na stronie internetowej www.um.zarow.pl w zakładce Paka dla Niemowlaka. Chętnie opublikujemy również zdjęcia Waszych dzieci wraz z otrzymanymi upominkami na stronie internetowej www.um.zarow.pl oraz FB Gmina Żarów. Wystarczy wysłać zdjęcia na adres mailowy: m.pawlik@um.zarow.pl