Jesteś na > Aktualności Letnie koncerty w ramach Festiwalu...

Śpiewaczka podczas Festiwalu Bachowskiego na dworcu PKP w Żarowie

Letnie koncerty w ramach Festiwalu Bachowskiego w Żarowie

Pięć letnich koncertów zaplanowano w ramach tegorocznego Międzynarodowego Festiwalu Bachowskiego. Muzycy zagrają i zaśpiewają w Żarowie, Pożarzysku oraz Zastrużu.

Program Festiwalu Bachowskiego w gminie Żarów:

● 22 lipca 2021r. (czwartek): koncert w holu dworca kolejowego w Żarowie. Zagrają: Mozart Kwintet Klarnetowy A-dur, Webern, Langsamer Satz, Festival Ensemble, godz. 21.00, wstęp wolny.

● 24 lipca 2021r. (sobota): Śniadanie na trawie w Zastrużu, Kaplica mszalna Matki Boskiej Królowej Świata w Zastrużu. Zagrają: muzyka niemieckiego i francuskiego baroku, Ensemble Aetas Baroca, godz. 11.00, wstęp wolny.

● 29 lipca 2021r. (czwartek): koncert w holu dworca kolejowego w Żarowie. Zagrają: Mozart Eine kleine Nachtmusik, Jimènez Wojniakiewicz Dumanowska Hartmann, godz. 21.00, wstęp wolny.

● 5 sierpnia 2021r. (czwartek): koncert w holu dworca kolejowego w Żarowie. Zagrają: Marta Korbel skrzypce, Monika Hartmann wiolonczela, Natalia Olczak klawesyn, godz. 21.00, wstęp wolny.

● 7 sierpnia 2021r. (sobota): Śniadanie na trawie w Pożarzysku, Kościół p.w. Św. Józefa w Pożarzysku. Zagrają: Marta Gawlas traverso, Daria Kubik klawesyn, godz. 11.00, wstęp wolny.

plakat Festiwal Bachowski