Urząd Miejski w Żarowie
woj. dolnośląskie, powiat świdnicki

ul. Zamkowa 2, 58-130 Żarów
Jesteś na > Aktualności Aktywny sierpień w Żarowie

  Aktualności

Aktywny Sierpień
22-07-2021

Aktywny sierpień w Żarowie

Uprawiasz sport? Zgłoś się do naszej akcji i wyślij lub przynieś zdjęcie ze swojej sportowej aktywności. Urząd Miejski w Żarowie zaprasza mieszkańców gminy Żarów do udziału w akcji „Aktywny sierpień w Żarowie”.

Akcja podzielona została na dwie kategorie wiekowe: Aktywny Żarowianin junior (7-17 lat) i Aktywy Żarowianin (18+). Pierwsze 20 osób w każdej kategorii wiekowej otrzymają gminne gadżety sportowe. Wszyscy uczestnicy akcji wezmą także udział w losowaniu kart podarunkowych.

Akcja trwa od 1 do 31 sierpnia 2021r. Warunkiem wzięcia udziału w akcji jest wypełnienie zgłoszenia oraz załączenie zdjęcia z aktywności sportowej wykonywanej przez uczestnika w okresie od 1 do 30 sierpnia 2021r. na terenie gminy Żarów. Zgłoszenie wraz z załączonym zdjęciem należy przekazać do 30 sierpnia 2021r. (liczy się data przyjęcia zgłoszenia wraz załączonym zdjęciem do Urzędu):

- w formie papierowej do Urzędu Miejskiego w Żarowie ul. Zamkowa 2, 58-130 Żarów,
pokój nr 17,

- elektronicznie za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail: a.walada@um.zarow.pl lub m.pawlik@um.zarow.pl lub za pośrednictwem ePUAP.

plakat Aktywny Sierpień

Celem akcji jest promocja zdrowego, aktywnego trybu życia wśród mieszkańców gminy oraz promowanie obiektów sportowych i miejsc dostosowanych/przeznaczonych do aktywnego wypoczynku na terenie Gminy Żarów.

Do pobrania:

Ikona pdfRegulamin akcji „Aktywny sierpień w Żarowie”, plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [91.39 KB]

Ikona pdfWniosek – zgłoszenie do udziału w akcji „Aktywny sierpień w Żarowie”, plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [92.69 KB]

Ikona pdfOświadczenie o wyrażeniu zgody na wykorzystanie wizerunku, plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [100.29 KB]