Urząd Miejski w Żarowie
woj. dolnośląskie, powiat świdnicki

ul. Zamkowa 2, 58-130 Żarów
Jesteś na > Aktualności Strefa wypoczynku w Żarowie

  Aktualności

Mieszkańcy wypoczywający na leżakach na ul. Piastowskiej w Żarowie
28-07-2021

Strefa wypoczynku w Żarowie

Urząd Miejski w Żarowie zaprasza mieszkańców do Strefy Wypoczynku, która przygotowana została przy ul. Piastowskiej w Żarowie.

Śmiało można przyjść, usiąść, poczytać książkę czy gazetę. Zrelaksować się na słońcu i trawie lub w cieniu pod drzewkiem. A w pobliżu aktywnie czas można spędzić na basenie, siłowni zewnętrznej, placu zabaw czy bulodromie. Do dyspozycji mieszkańców, zwłaszcza młodzieży i dzieci są także stanowiska do gry w szachy i ping-ponga. Widok kwitnących kwiatów na łąkach kwietnych również czyni przestrzeń tego miejsca bardziej kolorową i przyjazną.

Zapraszamy do korzystania z tej formy wypoczynku wszystkich mieszkańców naszej gminy oraz oczywiście gości wakacyjnych. Dorosłych czy seniorów, którzy razem z dziećmi mogą miło i bezpiecznie spędzić swój wolny czas. Odpoczywając na leżakach w zaciszu drzew, czy korzystając z siłowni zewnętrznej, mogą mieć swoje pociechy „na oku”. Oferujemy więc naszym mieszańcom miejsce bezpieczne oraz w sposób kompleksowy spełniające ich potrzeby.

Funkcjonowanie Strefy Wypoczynku uzależnione będzie od panujących warunków atmosferycznych.

Magdalena Pawlik

Strefa Wypoczynku

leżaki
leżaki
leżaki
leżaki
leżaki