Jesteś na > Aktualności Letnie koncerty w ramach Festiwalu...

Muzycy podczas koncertu na dworcu w Żarowie
30-07-2021

Letnie koncerty w ramach Festiwalu Bachowskiego w Żarowie

W tym roku w ramach Międzynarodowego Festiwalu Bachowskiego zaplanowanych zostało pięć koncertów na terenie gminy Żarów.

Trzy z zaplanowanych koncertów muzycy zagrali już w Żarowie i Zastrużu, gdzie odbył się również piknik Śniadanie na Trawie. To była wspaniała artystyczna uczta.

Zapraszamy na kolejne koncerty w ramach Festiwalu Bachowskiego:

● 5 sierpnia 2021r. (czwartek): koncert w holu dworca kolejowego w Żarowie. Zagrają: Marta Korbel skrzypce, Monika Hartmann wiolonczela, Natalia Olczak klawesyn, godz. 21.00, wstęp wolny.

● 7 sierpnia 2021r. (sobota): Śniadanie na trawie w Pożarzysku, Kościół p.w. Św. Józefa w Pożarzysku. Zagrają: Marta Gawlas traverso, Daria Kubik klawesyn, godz. 11.00, wstęp wolny.

Letnie koncerty w ramach Festiwalu Bachowskiego odbywają się w gminie Żarów od 2018 roku. Organizatorem muzycznego święta jest Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie. Festiwal Bachowski co roku przyciąga do gminy Żarów wielu miłośników muzyki Bachowskiej.

Festiwal Bachowski

koncert