Jesteś na > Aktualności Żarów powitał Swojego Mistrza...

Burmistrz Leszek Michalak, zastępca Burmistrz Przemysław Sikora i przewodniczący Rady Miejskiej Roman Konieczny i Paweł Fajdek
12-08-2021

Żarów powitał Swojego Mistrza Olimpijskiego

Transparentami, okolicznościowym tortem i wielkimi owacjami mieszkańcy naszej gminy powitali Pawła Fajdka, który na tegorocznych Igrzyskach Olimpijskich w Tokio zdobył brązowy medal
Brązowy medalista przyjmował gratulacje i podziękowania w otoczeniu najbliższej rodziny oraz wiernych kibiców, których wczoraj nie brakowało na stadionie w Żarowie. Podziękowania i gratulacje Naszemu Mistrzowi złożyli także burmistrz Leszek Michalak, zastępca burmistrza Przemysław Sikora i przewodniczący Rady Miejskiej Roman Konieczny. Tuż po oficjalnym przywitaniu, Paweł chętnie pozował do zdjęć ze swoimi kibicami i chętnie rozdawał autografy. Na wszystkich uczestników czekał pyszny tort i kiełbaski z grilla.

- Po raz kolejny mieszkańcy Żarowa stanęli na wysokości zadania i przygotowali taką wspaniałą uroczystość. Dziękuję i niezmiernie się cieszę. Mam nadzieję, że to nie będzie taka ostatnia uroczystość, ponieważ nie składam broni i mam ogromną ochotę na zdobycie kolejnych złotych medali. Natomiast dziś cieszę się, że mogę spotkać się z mieszkańcami gminy Żarów, na tym pięknym sportowym obiekcie w Żarowie, gdzie dzieci i młodzież rozwijają swoje sportowe umiejętności - mówił brązowy medalista Igrzysk Olimpijskich Paweł Fajdek.

Dziękujemy za pomoc w przygotowaniu wczorajszej uroczystości:

- radnym Rady Miejskiej: Ewie Góźdź, Barbarze Zatoń, Bartoszowi Żurkowi, Romanowi Koniecznemu, Iwonie Nieradka, Zuzannie Urbanik i Norbertowi Gałązka
- KS Zjednoczeni Żarów i Adamowi Ciupińskiemu
- strażakom z OSP