Jesteś na > Aktualności Paka dla Niemowlaka dla Stasia

Paka dla niemowlaka
23-08-2021

Paka dla Niemowlaka dla Stasia

Kolejne maluch obdarowany zostały pakietem powitalnym w ramach organizowanej przez Urząd Miejski w Żarowie akcji „Paka dla Niemowlaka”.
Upominki trafiły do naszego nowego mieszkańca Stasia Animuckiego. Szczęśliwym rodzicom prezenty wręczył Zastępca Burmistrz Przemysław Sikora. Stanisław Animucki urodził się 22 lipca 2021r., ważył 3500 g i mierzył 55 cm. Jest trzecim dzieckiem Państwa Animucckich i pierwszym synem. Z okazji narodzin Stasia składamy gratulacje dla Rodziców. Dołączmy jednocześnie życzenia zdrowia, radości i beztroski dla całej Rodziny. Mamy nadzieję, że taki powitalne prezenty będą nie tylko użyteczne, ale będą także miłą pamiątką radosnego faktu przyjścia na świat nowego obywatela naszej gminy.

Zachęcamy rodziców, aby podzielili się z nami zdjęciami dzieci wraz z otrzymanymi upominkami. Chętnie opublikujemy zdjęcia na stronie internetowej www.um.zarow.pl oraz FB Gmina Żarów. Wystarczy wysłać zdjęcia na adres mailowy: m.pawlik@um.zarow.pl
Szczegóły akcji „Paka dla Niemowlaka” dostępne są: https://www.um.zarow.pl/oswiata-kultura-i-sport/n,224808,paka-niemowlaka.html

Paka dla Niemowlaka

Staś Animucki