Jesteś na > Aktualności Paka Niemowlaka dla Miłosza i Juliana

Zastępca Burmistrza Przemysław Sikora podczas wręczenie pakietu Paka dla Niemowlaka
02-09-2021

Paka Niemowlaka dla Miłosza i Juliana

Kolejne maluchy obdarowaliśmy pakietem powitalnym „Paka dla Niemowlaka”. Do grona naszych mieszkańców dołączyło dwóch chłopców: Miłosz Teszner i Julian Giovanni Viscomi.

Upominki szczęśliwym rodzicom wręczyli burmistrz Leszek Michalak i zastępca burmistrza Przemysław Sikora.

Miłosz Teszner przyszedł na świat 16 sierpnia 2021r., a w chwili urodzenia mierzył 53 cm i ważył 3 kg i 100 g. Julian Giovanni Viscomi przyszedł na świat 19 kwietnia 2021r., a w chwili urodzenia mierzył 56 cm i ważył 3 kg i 500 g.

Paka dla Niemowlaka

- Serdecznie gratulujemy i cieszymy się z nowych mieszkańców naszej gminy. Rodzicom życzymy szczęścia i radości, a pociechom dużo zdrowia, beztroskiego dzieciństwa i samych szczęśliwych chwil – gratulowali rodzicom burmistrz Leszek Michalak i zastępca burmistrza Przemysław Sikora.

Pakiety powitalne „Paka dla Niemowlaka” trafiły już do kilkunastu najmłodszych mieszkańców naszej gminy. Rodziców nowonarodzonych dzieci zachęcamy do udziału w akcji i przypominamy, że wszystkie szczegóły wraz z regulaminem i formularzem zgłoszeniowym znajdują się na stronie internetowej www.um.zarow.pl w zakładce „Paka dla Niemowlaka”: https://www.um.zarow.pl/oswiata-kultura-i-sport/n,224808,paka-niemowlaka.html