Urząd Miejski w Żarowie
woj. dolnośląskie, powiat świdnicki

ul. Zamkowa 2, 58-130 Żarów
Jesteś na > Aktualności Praca w ILP w Żarowie

  Aktualności

ILP w Żarowie
20-09-2021

Praca w ILP w Żarowie

Jesteśmy częścią dużego koreańskiego koncernu IL Ryung Co., LTD. Jest to pierwsza inwestycja tego koncernu na świecie; w zakładzie znajdującym się na terenie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Żarowie produkujemy elementy układu kierowniczego.

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowiska:

Pracownik działu Logistyki – PAKOWACZ

Zakres obowiązków:

· pakowanie produktu gotowego na palety

· przygotowanie komponentów do produkcji

· przygotowanie opakowań do produkcji i pakowania

· dbałość o porządek w strefach działu logistyki

· gospodarka odpadami poprodukcyjnymi

· rozładunek kontenerów z komponentami

Wymagania:

· umiejętność pracy w zespole

· dyspozycyjność i zaangażowanie

· samodzielność i odpowiedzialność

· sprawność fizyczna

Oferujemy:

· stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie z branży automotive

· praca od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym

· umowa o pracę bez agencji pośredniczących

· wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia

· bogaty system comiesięcznych benefitów: bonus frekwencyjny, dodatek na paliwo, dofinansowanie posiłków

· zapomogi okolicznościowe z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

· ubezpieczenie grupowe

· Dzień Pizzy – świętujemy Twoje Urodziny!

· premie okolicznościowe i świąteczne

Operator maszyn CNC

· obsługa maszyn CNC

· monitorowanie pracy maszyny

· kontrola jakości produktu

· prowadzenie dokumentacji z procesu

· utrzymywanie czystości oraz higieny na stanowisku pracy zgodnie z zasadami 5S i BHP

Wymagania:

· wykształcenie min. zawodowe lub średnie

· wiedza z zakresu obróbki skrawaniem

· umiejętności posługiwania się narzędziami pomiarowym

· doświadczenie w obsłudze maszyn skrawających (mile widziane)

Oferujemy:

· praca od poniedziałku do piątku w systemie trzyzmianowym

· jasny system rozwoju

· Dzień Pizzy – Świętujemy Twoje Urodziny!

CV można przesyłać na adres mailowy: rekrutacja.ilp@gmail.com lub składać w siedzibie firmy przy ulicy Strefowej 4 w Żarowie. Prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.”