Urząd Miejski w Żarowie
woj. dolnośląskie, powiat świdnicki

ul. Zamkowa 2, 58-130 Żarów
Jesteś na > Aktualności II edycja konkursu fotograficznego...

  Aktualności

II edycja konkursu fotograficznego "Gmina Żarów w obiektywie" plakat
27-09-2021

II edycja konkursu fotograficznego „Gmina Żarów w obiektywie"

Interesujesz się fotografią? A może po prostu lubisz robić zdjęcia? Urząd Miejski w Żarowie zaprasza wszystkich chętnych do udziału w II edycji konkursu fotograficznego „Gmina Żarów w obiektywie”.

Uchwyć w kadrze miejską przyrodę, otaczającą nas zieleń, tę na osiedlach czy skwerach. Ważne, aby wyeksponować jej piękno i to, że jest ona ważną częścią naszej gminy. Do konkursu można również zgłaszać zdjęcia, które przedstawiają architekturę, budynki, ciekawe pejzaże. Jednym słowem wszystko! Ważne, aby zdjęcie było wykonane na terenie gminy Żarów. Mile widziane również zdjęcia, które pokazują pory roku: wiosnę, lato, jesień, zimę.

Swoje fotografie można nadsyłać od 27 września do 31 października 2021r. Autorzy najlepszych fotografii otrzymają karty podarunkowe do sklepów ze sprzętem elektronicznym o wartości 500 zł, 300 zł i 200 zł. Konkursowe zdjęcia będą również zdobić gminny kalendarz na 2022 rok.

Konkurs

Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz załączenie zdjęcia lub zdjęć. W konkursie może wziąć udział każdy, wystarczy, aby zdjęcie było wykonane najwcześniej w 2020r., udział w konkursie jest bezpłatny. Na Wasze fotografie czekamy pod adresem mailowym: m.pawlik@um.zarow.pl lub za pośrednictwem ePUAP.

Celem konkursu jest zachęcenie mieszkańców do wspólnego odkrywania i podziwiania najurokliwszych zakątków gminy Żarów, popularyzacji i promocji turystyki wśród mieszkańców naszego regionu jako elementu życia codziennego i sposobu na rekreację, upowszechnienie i popularyzacja fotografii, rozwijanie zainteresowań historią, najbliższym otoczeniem, a przez to umacnianie tożsamości i poczucia więzi z gminą.

Szczegóły dotyczące konkursu znajdują się w regulaminie, który umieszczony jest poniżej. Zapraszamy do udziału w konkursie!

Do pobrania:

Ikona pdfRegulamin II edycji konkursu fotograficznego "Gmina Żarów w obiektywie", plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [280.24 KB]

Ikona pdfFormularz zgłoszeniowy, plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [120.76 KB]

Ikona pdfZgoda na wykorzystanie praw i wizerunku, plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [125.28 KB]

Ikona pdfOświadczenie o wykorzystaniu zgody na wykorzystanie wizerunku, plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [100.47 KB]