Urząd Miejski w Żarowie
woj. dolnośląskie, powiat świdnicki

ul. Zamkowa 2, 58-130 Żarów
Jesteś na > Aktualności Warsztaty „Szkoła dla Rodziców i...

  Aktualności

Budynek Ośrodka Pomocy Społecznej w Żarowie
05-10-2021

Warsztaty „Szkoła dla Rodziców i Wychowawców”

Ośrodek Pomocy Społecznej w Żarowie ogłasza nabór na warsztaty doskonalące kompetencje wychowawcze rodziców pn. „Szkoła dla rodziców i wychowawców” dla wszystkich chętnych osób zamieszkujących w Gminie Żarów.

Warsztaty są dla rodziców, którzy chcą lepiej porozumiewać się ze swoim dziećmi. Dla rodziców, którym zależy na bliskiej relacji z własnym dzieckiem. Są również okazją do tego, aby zmierzyć się z własnymi postawami rodzicielskimi.

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Nabór trwa do 15 października 2021r. Liczba miejsc jest ograniczona (max. 15 osób), liczy się kolejność zgłoszeń. Osoby zainteresowane udziałem w warsztatach mogą pobrać formularz zgłoszeniowy ze strony internetowej Ośrodka Pomocy Społecznej w Żarowie i wypełniony przesłać na adres e-mail: t.borowiec@um.zarow.pl lub złożyć go osobiście w siedzibie Ośrodka Pomocy Społecznej w Żarowie ul. Armii Krajowej 54, 58-130 Żarów. Uruchomienie grup zależy od ilości uczestników.

Cykl zajęć obejmuje 11 spotkań po 4 godziny dydaktyczne. Odbywają się w godzinach popołudniowych. Bliższe informacje o terminach będą podane po rekrutacji uczestników.

Pytania dotyczące szkolenia dla rodziców udziela Teresa Borowiec – starszy specjalista pracy z rodziną, tel. 74 8580 745.

Ikona pdfFormularz Zgłoszeniowy, plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [64.36 KB]