Jesteś na > Aktualności Zmiana organizacji ruchu na 1 listopada

cmentarz Żarów
27-10-2021

Zmiana organizacji ruchu na 1 listopada

Niebawem obchodzić będziemy Dzień Wszystkich Świętych. To przede wszystkim czas zadumy i refleksji, ale także wzmożonego ruchu na drogach, zakupów i porządkowania grobów bliskich.

W chwili obecnej nie ma żadnej decyzji rządu RP o zamykaniu cmentarzy, w związku ze wzrostem nowych zakażeń na koronawirusa. W związku z Dniem Wszystkich Świętych, w rejonie cmentarza komunalnego w Żarowie tradycyjnie zostaną wprowadzone zmiany w organizacji ruchu drogowego.

– W związku z przypadającym w poniedziałek, 1 listopada Świętem Zmarłych w rejonie cmentarza komunalnego wprowadzony zostanie ruch jednokierunkowy. Wjazd na cmentarz obowiązywał będzie od ulicy Armii Krajowej, wyjazd drogą za cmentarzem. Prosimy o stosowanie się do tymczasowej organizacji ruchu. Będzie ona obowiązywać od piątek, 29 października do środy, 3 listopada 2021r. – informuje Wojciech Lesiak z Referatu Gospodarki Komunalnej i Inwestycji Urzędu Miejskiego w Żarowie.

mapka zmiana organizacji ruchu 1 listopada

Pamiętajmy również, żeby w tych dniach zachować szczególną ostrożność i bezpieczeństwo. Pamiętajmy o czasowej zmianie organizacji ruchu w rejonie cmentarza. Parkujmy samochód w miejscach wyznaczonych pamiętając, aby nie zastawiać drogi innym. Udając się na cmentarz zabierzmy z pojazdu atrakcyjne przedmioty i dokumenty, samochód zamknijmy uruchamiając urządzenia alarmowe.