Jesteś na > Aktualności Nowa forma płatności w żarowskim ZWiK-u

Terminal płatniczy i karta bankomatowa
03-11-2021

Nowa forma płatności w żarowskim ZWiK-u

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców naszej gminy, którzy dokonują płatności bezpośrednio w siedzibie spółki, żarowski Zakład Wodociągów i Kanalizacji uruchomił możliwość uiszczania opłat za pomocą kart płatniczych.

Płacić kartą można w budynku przy ulicy Słowiańskiej 16 w Żarowie, natomiast od 15 listopada wpłaty będzie można dokonać również za pomocą kart bezpośrednio u inkasenta podczas odczytów w terenie.

- Należy pamiętać, że inkasenci w naszej spółce to od lat te same osoby posługujące się legitymacjami służbowymi. Mamy nadzieję, że tym działaniem zostały spełnione Państwa liczne prośby dotyczące wprowadzenia tej formy płatności również w naszej spółce – mówi Grzegorz Osiecki prezes Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Żarowie.