Jesteś na > Aktualności Paka Niemowlaka dla Kacperka

Zastępca Burmistrza Przemysław Sikora z mamą dziecka podczas wręczenia pakietu "Paka dla Niemowlaka"
05-11-2021

Paka Niemowlaka dla Kacperka

Dziś obdarowaliśmy kolejnego malucha pakietem powitalnym „Paka dla Niemowlaka”. Do grona naszych mieszkańców dołączył Kacper Oliwer Thau.

Upominki szczęśliwej mamie wręczył zastępca burmistrza Przemysław Sikora. Chłopczyk przyszedł na świat 5 października 2021r., a w chwili urodzin mierzył 54 cm i ważył 2900g.

- Narodziny dziecka to zawsze ogromne emocje i wielka radość dla rodziny. To wydarzenie, które dla wielu osób zmienia sposób postrzegania świata, wyzwala pokłady ogromnej, bezwarunkowej miłości. Są to też bardzo ważne chwile również dla naszej gminy, bo w ten sposób powiększa się nasza społeczność. Serdecznie gratuluję i życzę Państwu oraz Kacperkowi zdrowia, szczęścia i samych szczęśliwych chwil – gratulował mamie Kacperka zastępca burmistrza Przemysław Sikora.

Kacper Oliwer Thau

Pakiety powitalne „Paka dla Niemowlaka” trafiły już do kilkunastu najmłodszych mieszkańców naszej gminy. Rodziców nowonarodzonych dzieci zachęcamy do udziału w akcji i przypominamy, że wszystkie szczegóły wraz z regulaminem i formularzem zgłoszeniowym są dostępne: https://www.um.zarow.pl/oswiata-kultura-i-sport/n,224808,paka-niemowlaka.html