Jesteś na > Aktualności Świąteczna kartka dla medyków i...

Skrzynka pocztowa i kartki świąteczne
15-12-2021

Świąteczna kartka dla medyków i pacjentów Szpitala „Latawiec” w Świdnicy

Burmistrz Leszek Michalak oraz Zastępca Burmistrza Przemysław Sikora wraz ze współpracownikami włączyli się w akcję „Świąteczna Kartka”, którą zainicjowała radna Rady Miejskiej Zuzanna Urbanik oraz Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Świdnicy Lech Bokszczanin.

- To kolejne Święta Bożego Narodzenia w czasie pandemii koronawirusa, dlatego cieszymy się, że możemy się podzielić dobrym słowem. W ten sposób chcemy podziękować lekarzom, pielęgniarkom, ratownikom, laborantom, którzy niosą pomoc każdemu w tych trudnych czasach. Kartki ze świątecznymi życzeniami trafią do lekarzy i personelu medycznego oraz pacjentów ze Szpitala „Latawiec” w Świdnicy – mówią burmistrz Leszek Michalak i zastępca burmistrza Przemysław Sikora.

Żarowskie Kartki Świąteczne

Zachęcamy również mieszkańców do udziału w tej świątecznej akcji. Każdy z Państwa może napisać świąteczne życzenia na przygotowanych Żarowskich Kartkach Świątecznych lub przynieść swoje kartki i wrzucić je do skrzynki, która stoi w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego, ul. Zamkowa 2 w Żarowie. Kartki zbieramy do 22 grudnia 2021r.