Jesteś na > Aktualności Przyłączamy sie do licytacji na rzecz...

Karta podarunkowa na basen w Żarowie
16-12-2021

Przyłączamy sie do licytacji na rzecz Hospicjum w Świdnicy

Trwa wielka grudniowa licytacja na rzecz Towarzystwa Przyjaciół Chorych "Hospicjum" w Świdnicy.

Gmina Żarów przyłączyła się do tej akcji i wspólnie z Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Żarowie przekazaliśmy na licytację karty podarunkowe do wykorzystania na basen w Żarowie.

- W obiekcie korzystać możecie z basenu sportowego, basenu dla dzieci, zjeżdżalni rurowej, saunarium, jakuzzi z hydromasażem, a także kabin z biczami szkockimi. Jest co robić. Gminie Żarów bardzo dziękujemy za ten prezent, a Was zapraszamy do licytowania! Karty podarunkowe są 2, a więc wygrywają najwyższe licytacje! Licytacja nr 35 to: Karta podarunkowa na basen w Żarowie, o wartości 100 złotych. Cena wywoławcza: 50 zł. Kończymy 21.12.2021 o godzinie 12.00 - czytamy na Facebooku Hospicjum w Świdnicy.

voucher na basen w Żarowie

Zachęcamy do licytacji. Wszystkie szczegóły znajdziecie Państwo w udostępnionej informacji na Facebooku Hospicjum w Świdnicy: https://www.facebook.com/hospicjumswidnica/

licytacja karty podarunkowe Gmina Żarów