Urząd Miejski w Żarowie
woj. dolnośląskie, powiat świdnicki

ul. Zamkowa 2, 58-130 Żarów
Jesteś na > Aktualności Wigilijne spotkanie emerytów i rencistów

  Aktualności

Emeryci z żarowskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów przy wspólnym stole
23-12-2021

Wigilijne spotkanie emerytów i rencistów

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia seniorzy z żarowskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów spotkali się na tradycyjnym spotkaniu wigilijnym.

Na stołach nie zabrakło świątecznych potraw przygotowanych przez członkinie związku. Najważniejszym punktem spotkania były życzenia i wspólne kolędowanie przy akompaniamencie akordeonu.

- Każdego roku emeryci spotykają się, aby wspólnie przy świątecznym stole złożyć sobie życzenia, kolędować i spędzić czas w gronie swoich przyjaciół. Wspólne życzenia, śpiewanie kolęd połączone z degustacją wigilijnych potraw wprowadziło nas wszystkich w radosny, świąteczny nastrój. Dziękujemy wszystkim członkom naszego związku za udział w tym spotkaniu – mówią Danuta Kwiatkowska i Stanisław Wójciuk ze Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów w Żarowie.

Żarowskie Koło Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów skupia w swoich szeregach aktywnych seniorów. Nie brakuje im siły i wigoru, a pomysłów mógłby się uczyć od nich niejeden z nas.

Oczywiście przyłączamy się do świątecznych życzeń i wszystkim seniorom ze Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów życzymy zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia. Niech te święta będą wyjątkowym czasem, spędzonym w gronie najbliższych osób, a nowy 2022 Rok obdaruje Państwa pomyślnością, szczęściem i nadzieją na lepsze jutro.

Magdalena Pawlik