Jesteś na > Aktualności Wyniki otwartego konkursu na zadanie...

Sprzęt rehabilitacyjny w żarowskim szpitalu
30-12-2021

Wyniki otwartego konkursu na zadanie "Świadczenie usług rehabilitacyjnych na terenie miasta Żarów”

Burmistrz Miasta Żarów ogłasza wyniki otwartego konkursu ofert z dnia 1 grudnia 2021 roku na realizację zadania publicznego: „Świadczenie usług rehabilitacyjnych na terenie miasta Żarów”:

przyznano dotację na realizację zadania publicznego pn. „Świadczenie usług rehabilitacyjnych na terenie miasta Żarów”, Żarowskiemu Stowarzyszeniu „Edukacja” ul. Piastowska 10, 58-130 Żarów – w wysokości 15.000zł.

Ikona pdfZarządzenie Nr 187/2021 Burmistrza Miasta Żarów w sprawie ogłoszenia wyników ofert złożonych w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego w zakresie ochrony i promocji zdrowia, pod nazwą:„Świadczenie usług rehabilitacyjnych na terenie miasta Żarów”, plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [72.14 KB]