Jesteś na > Aktualności Wyniki konkursu na zadanie...

emeryci ze Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów
29-04-2022

Wyniki konkursu na zadanie „Organizacja imprez i spotkań kulturowych dla osób samotnych ze szczególnym uwzględnieniem osób niepełnosprawnych”

Burmistrz Miasta Żarów ogłasza wyniki otwartego konkursu ofert z dnia 4 kwietnia 2022 roku na realizację zadania: „Organizacja imprez i spotkań kulturowych dla osób samotnych ze szczególnym uwzględnieniem osób niepełnosprawnych”.

Przyznano dotację na realizację zadania publicznego pn. „Organizacja imprez i spotkań kulturowych dla osób samotnych ze szczególnym uwzględnieniem osób niepełnosprawnych”
Polskiemu Związkowi Emerytów, Rencistów i Inwalidów, Oddział Rejonowy w Żarowie, ul. Armii Krajowej 54, 58-130 Żarów – w wysokości 2.000 zł.

Ikona pdfZarządzenie Nr 73/2022 Burmistrza Miasta Żarów w sprawie ogłoszenia wyników ofert złożonych w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego w zakresie pomocy społecznej, w tym pomocy rodzinom i osobom w trudnej sytuacji życiowej oraz wyrównywanie szans tych rodzin i osób pn. „Organizacja imprez i spotkań kulturowych dla osób samotnych ze szczególnym uwzględnieniem osób niepełnosprawnych”., plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [71.91 KB]