Urząd Miejski w Żarowie
woj. dolnośląskie, powiat świdnicki

ul. Zamkowa 2, 58-130 Żarów
Jesteś na > Aktualności Skorzystaj z bonu turystycznego

  Aktualności

Bon turystyczny plakat
17-05-2022

Skorzystaj z bonu turystycznego

W związku z dużą liczbą niewykorzystanych bonów turystycznych wśród mieszkańców Dolnego Śląska, zachęcamy mieszkańców do korzystania z możliwości dokonywania płatności za usługi turystyczne, wykorzystując w tym celu bon turystyczny.

Bon turystyczny jest popularnym środkiem płatniczym za usługi turystyczne, zapewniającym wymierne korzyści finansowe przedsiębiorcom z branży. Nadal jednak nie wszystkie uprawnione osoby aktywowały lub wykorzystały przysługujący im bon. 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom turystów, Dolnośląska Organizacja Turystyczna za pośrednictwem portalu www.dolnyslask.travel.pl umożliwia skorzystanie z ofert turystycznych łączących noclegi wraz z atrakcjami, które dają szereg możliwości spędzenia czasu w ciekawy sposób. Strona skupia ponad 1000 różnych ofert turystycznych, przygotowanych na podstawie propozycji dolnośląskich biur podróży, lokalnych przewodników, hotelarzy, restauratorów i innych przedstawicieli z branży. Oferty kierowane są przede wszystkim do rodzin z dziećmi, dzięki czemu można je zrealizować, wykorzystując bon turystyczny, którego ważność została wydłużona do końca września 2022 roku.

Więcej informacji na temat skorzystania z bonu turystycznego można uzyskać na stronie: https://www.gov.pl/web/gov/polski-bon-turystyczny---dla-dziecka

bon turystyczny plakat