Urząd Miejski w Żarowie
woj. dolnośląskie, powiat świdnicki

ul. Zamkowa 2, 58-130 Żarów
Jesteś na > Aktualności Paka Niemowlaka dla Vincenta

  Aktualności

Zastępca burmistrza Przemysław Sikora i Vincent Adamski oraz jego mamy
22-06-2022

Paka Niemowlaka dla Vincenta

Witamy kolejnego nowego mieszkańca w naszej gminie. Vincent Adamski przyszedł na świat 20 maja 2022r., a w chwili narodzin ważył 3280g. i mierzył 54 cm. Nowego mieszkańca przywitał z radością zastępca burmistrza Przemysław Sikora, przekazując upominek dla malucha.

- Jest Nam niezwykle miło powitać w gronie naszych mieszkańców malutkiego Vincenta. Mamom Paulinie i Patrycji Adamskim oraz całej rodzinie serdecznie gratuluję i życzę zdrowia, wszelkiej pomyślności oraz radości – gratulował zastępca burmistrza Przemysław Sikora.

Vincent Adamski

Rodziców, którzy są zameldowani na terenie gminy Żarów i którym urodziło się dziecko zachęcamy do udziału w naszej gminnej akcji promocyjnej „Paka dla Niemowlaka”. Wystarczy tylko wypełnić prosty wniosek, złożyć go w Urzędzie Miejskim w Żarowie, aby otrzymać pamiątkowy upominek dla maluszka. Wszystkie szczegóły akcji dostępne są: https://www.um.zarow.pl/oswiata-kultura-i-sport/n,224808,paka-niemowlaka.html

Magdalena Pawlik