Jesteś na > Aktualności Przywitaliśmy Mistrza Świata Pawła...

pf
22-07-2022

Przywitaliśmy Mistrza Świata Pawła Fajdka !

Czwartkowe popołudnie rozgrzane było do maksimum. Za sprawą słońca oraz wizyty Mistrza Świata w rzucie młotem Paweł Fajdek w halki sportowej Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Żarowie. Sportowca przywitał Przewodniczący Rady Miejskiej Roman Konieczny, Sekretarz Gminy Żarów Sylwia Pawlik, dyrektor GCKiS Tomasz Pietrzyk oraz mieszkańcy Żarowa. Nie zabrakło również pierwszej trenerki Jolanty Kumor.

Wydarzenie rozpoczęliśmy od gratulacji i życzeń. Dla Pawła przygotowane zostały również pamiątkowe tablice z odciśniętymi dłońmi sportowca. A dla najmłodszych - smakołyki i kącik zabaw. Spotkanie zakończyło składanie autografów i wspólne zdjęcia z kibicami.

Przypomnijmy, w ubiegły weekend Paweł Fajdek zdobył piaty z rzędy złoty medal na Mistrzostwach Świata w Eugene (USA), z wynikiem 81,98 m. Srebrny medal zdobył Wojciech Nowicki, rzutem młotem na odległość 81,03 m.

Bardzo dziękujemy Pawłowi za spotkanie i życzymy kolejnych pięknych sukcesów !

Paweł Fajdek

PF