Jesteś na > Aktualności Sesja Rady Miejskiej

Na zdjęciu uczestnicy podczas posiedzenia Komisji Rady Miejskiej
10-11-2022

Sesja Rady Miejskiej

Na czwartek, 17 listopada zaplanowano posiedzenie Rady Miejskiej. Sesja odbędzie się o godz. 14.00 w sali narad Urzędu Miejskiego w Żarowie.

PORZĄDEK OBRAD

sesji Rady Miejskiej w Żarowie

w dniu 17 listopada 2022 roku, o godz. 14:00

w sali narad Urzędu Miejskiego w Żarowie, przy ul. Zamkowej 2.

I. Otwarcie XLVII sesji i stwierdzenie kworum.

II. Przedstawienie porządku obrad.

III. Rozpatrzenie projektów uchwał w sprawie:

1) wprowadzenia zmian w budżecie gminy Żarów na 2022 rok,

2) zmiany uchwały nr XIV/106/2015 Rady Miejskiej w Żarowie z dnia 19 listopada 2015r. w sprawie wprowadzenia dziennych stawek opłaty targowej na terenie gminy Żarów,

3) ustalenia stawki za 1 km przebiegu pojazdu, uwzględnianej przy obliczaniu zwrotu rodzicom kosztów przewozu dzieci, młodzieży, uczniów oraz rodziców,

4) zmiany Uchwały Nr XXXVIII/299/2022 Rady Miejskiej w Żarowie z dnia 27 stycznia 2022 r. w sprawie ustalenia wysokości opłaty za pobyt i wydłużony pobyt dziecka w Żłobku Miejskim "Bajkowa Kraina" w Żarowie, maksymalnej wysokości opłaty za wyżywienie dziecka w Żłobku Miejskim "Bajkowa Kraina" w Żarowie oraz warunków częściowego lub całkowitego zwolnienia od ponoszonych opłat.

5) przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla północnej części miasta Żarów,

6) przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla południowej części miasta Żarów,

7) przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obrębu Kalno, gmina Żarów,

8) przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obrębu Imbramowice, gmina Żarów,

9) przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obrębu Mrowiny, gmina Żarów.

IV. Przedstawienie Protokołu z kontroli Komisji Rewizyjnej Rady Miejskiej w Żarowie.

V. Sprawozdanie z pracy Burmistrza Miasta Żarów.

VI. Sprawy różne.

VII. Przyjęcie protokołu Nr XLVI/2022 z sesji Rady Miejskiej w Żarowie z dnia 3 listopada 2022r.

VIII. Zakończenie obrad XLVII sesji Rady Miejskiej w Żarowie.