Jesteś na > Aktualności Chcesz rozwinąć swoją firmę i...

spotkanie
25-05-2023

Chcesz rozwinąć swoją firmę i pozyskać dotacje? Przyjdź na spotkanie z ekspertem

Przedsiębiorco - prowadzisz małą lub średnią działalność gospodarczą w naszym mieście? Chcesz rozwinąć swoją firmę, zaoferować klientom coś lepszego, zrealizować ciekawy pomysł, tylko funduszy brak? Ta wiadomość jest dla Ciebie.

31 maja rusza nabór wniosków w konkursie Funduszu Sprawiedliwej Transformacji, w którym możliwe będzie uzyskanie dotacji w wysokości nawet 45% kosztów podlegających refundacji. To już naprawdę ostatni dzwonek na to, aby uzyskać dofinansowanie do planowanych inwestycji! Kolejne programy unijne nie będą już tak atrakcyjne.

Chcąc zwiększyć szanse naszych przedsiębiorców na pozyskanie dotacji, Burmistrz Miasta Żarów zaprasza na spotkanie z ekspertem, który dzięki wieloletniemu doświadczeniu w zakresie pozyskiwania środków z UE, zaprezentuje warunki i możliwości związane z tym konkursem! Masz pytania? Wątpliwości? Przyjdź na spotkanie do Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Żarowie, ul. Piastowska 10A (duża sala na I piętrze). Spotkanie odbędzie się 30.05.2023r., w godzinach od 13.30 do 15.00. Serdecznie zapraszamy.

Foto: Pixabay