Urząd Miejski w Żarowie
woj. dolnośląskie, powiat świdnicki

ul. Zamkowa 2, 58-130 Żarów
Jesteś na > Aktualności ARiMR zaprasza do udziału w konkursie...

  Aktualności

05-07-2023

ARiMR zaprasza do udziału w konkursie „Kubek, dzbanek czy makatka…Rękodzieło to jest gratka”

Zapraszamy do wzięcia udziału w trzeciej edycji konkursu organizowanego przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa pn. „Kubek, dzbanek czy makatka… Rękodzieło to jest gratka”. Konkurs skierowany jest do Kół Gospodyń Wiejskich zarejestrowanych w Krajowym Rejestrze prowadzonym przez ARiMR.

Zadanie konkursowe polega na wykonaniu przedmiotu, który może się stać nowym gadżetem ARiMR. Praca konkursowa powinna odwoływać się do tradycji polskiej wsi oraz kojarzyć z życiem rolników. Przy tworzeniu rękodzieła oczekujemy kreatywności i wykorzystania naturalnych surowców.

Najlepszy projekt zostanie wyróżniony nagrodą rzeczową o wartości do 2 tysięcy złotych (miejsce 2. – nagroda o wartości do 1,5 tys. zł, miejsce 3. – nagroda o wartości do 1 tys. zł). Konkurs trwa od 3 lipca 2023 r. do 29 września 2023 r.  

konkurs grafika

Szczegółowe informacje na temat konkursu dostępne są na stronie internetowej Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa: https://www.gov.pl/web/arimr/arimr-zaprasza-do-udzialu-w-konkursie-kubek-dzbanek-czy-makatkarekodzielo-to-jest-gratka