Urząd Miejski w Żarowie
woj. dolnośląskie, powiat świdnicki

ul. Zamkowa 2, 58-130 Żarów
Jesteś na > Aktualności Informacje na temat warsztatów...

  Aktualności

14-09-2023

Informacje na temat warsztatów „Szkoła dla Rodziców i Wychowawców”

Ośrodek Pomocy Społecznej w Żarowie ogłasza nabór na warsztaty doskonalące kompetencje wychowawcze rodziców pn. „Szkoła dla rodziców i wychowawców” dla wszystkich chętnych osób zamieszkujących w Gminie Żarów.

Warsztaty są dla rodziców, którzy chcą lepiej porozumiewać się ze swoim dziećmi. Dla rodziców, którym zależy na bliskiej relacji z własnym dzieckiem. Są również okazją do tego, aby zmierzyć się z własnymi postawami rodzicielskimi. 

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Nabór trwa do 11 października 2023 r. Liczba miejsc jest ograniczona (max. 15 osób), liczy się kolejność zgłoszeń. Osoby zainteresowane udziałem w warsztatach mogą pobrać formularz zgłoszeniowy ze strony internetowej Ośrodka Pomocy Społecznej w Żarowie i przesłać formularz na adres e-mail: t.borowiec@um.zarow.pl, pik_zarow@um.zarow.pl  lub złożyć go osobiście w siedzibie Ośrodka Pomocy Społecznej w Żarowie ul. Armii Krajowej 54, 58-130 Żarów (formularz do pobrania na stronie OPS i UM w Żarowie). Uruchomienie grup zależy od ilości uczestników.

Cykl zajęć obejmuje 11 spotkań po 4 godziny dydaktyczne. Odbywają się w godzinach popołudniowych. Bliższe informacje o terminach będą podane po rekrutacji uczestników. Odpowiedzi na pytania dotyczące szkolenia dla rodziców udziela Teresa Borowiec – starszy specjalista pracy z rodziną, tel. 74 8580 745/ 74 30 67 0 16.

Foto: Pixabay

Informacja: Ośrodek Pomocy Społecznej w Żarowie

Formularz zgłoszeniowy - Szkoła dla rodziców.pdf