Urząd Miejski w Żarowie
woj. dolnośląskie, powiat świdnicki

ul. Zamkowa 2, 58-130 Żarów
Jesteś na > Aktualności IV edycja konkursu fotograficznego...

  Aktualności

18-09-2023

IV edycja konkursu fotograficznego „Gmina Żarów w obiektywie”

Fotografia to Twoja pasja? Lubisz uwieczniać ulotność chwil na zdjęciach? Urząd Miejski w Żarowie zaprasza do udziału w IV edycji konkursu fotograficznego „Gmina Żarów w obiektywie”.

Termin nadsyłania zdjęć upływa 31 października 2023r. Najciekawsze fotografie oddające piękno i charakter gminy Żarów będą zdobić kalendarz gminny na 2024 rok. 

Konkurs ma charakter otwarty, udział w nim jest bezpłatny. Co jest tematem zdjęć tegorocznego konkursu? Otóż pozostawiamy dowolność w interpretacji tematu konkursu, którym jest gmina Żarów i wszystko z nią związane. Ważne, aby przedstawić interesujące, urokliwe i inspirujące miejsca czy obiekty na terenie gminy Żarów. Mile widziane będą również zdjęcia, które pokazują pory roku: wiosnę, lato, jesień, zimę. 

Zgłoszenia i fotografie do konkursu będą przyjmowane w terminie 19 września – 31 października 2023r. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz załączenie zdjęcia lub zdjęć. W przypadku niepełnoletnich uczestników, formularz zgłoszeniowy wraz z niezbędnymi zgodami wypełnia rodzic/opiekun prawny. Do konkursu będą przyjmowane zdjęcia wykonane najwcześniej w 2022r. Nie będą przyjmowane zdjęcia, które brały udział w poprzednich edycjach konkursu. Na Wasze fotografie czekamy pod adresem mailowym: m.pawlik@um.zarow.pl  lub za pośrednictwem ePUAP. Autorzy najlepszych fotografii otrzymają karty podarunkowe do sklepów ze sprzętem elektronicznym o wartości 600 zł, 350 zł i 250 zł. 

Gmina Żarów w obiektywie plakat

Szczegóły dotyczące konkursu znajdują się w regulaminie. Formularz zgłoszeniowy, oświadczenie o wyrażeniu zgody na wykorzystanie wizerunku, zgoda na wykorzystanie praw i wizerunku do pobrania poniżej. Zapraszamy do udziału w konkursie!

regulamin konkursu.pdf

formularz zgłoszeniowy.pdf

oświadczenie wyrażenie zgody.pdf

zgoda prawa wizerunku.doc

Magdalena Pawlik