Urząd Miejski w Żarowie
woj. dolnośląskie, powiat świdnicki

ul. Zamkowa 2, 58-130 Żarów
Jesteś na > Aktualności Konferencja "Bezpieczeństwo...

  Aktualności

14-11-2023

Konferencja "Bezpieczeństwo energetyczne przedsiębiorstwa"

Klaster Świdnicka Energia Odnawialna, Fundusz Regionu Wałbrzyskiego oraz Sudecka Izba Przemysłowo-Handlowa zapraszają przedsiębiorców na konferencję "Bezpieczeństwo Energetyczne Przedsiębiorstwa – Jak się Zabezpieczyć oraz Możliwości Finansowania w Nowej Perspektywie Finansowej".

W obliczu dynamicznych zmian w sektorze energetycznym, stawiamy przed sobą nowe wyzwania i szukamy odpowiedzi na pytanie, jak zabezpieczyć nasze przedsiębiorstwa oraz jak skutecznie inwestować w energię odnawialną. To spotkanie nie tylko otworzy przed nami nowe horyzonty, ale także umożliwi wymianę cennych informacji i nawiązanie partnerskich relacji z lokalnymi firmami. Podczas konferencji będziemy mieli okazję posłuchać Ekspertów, którzy porównują transformację energetyczną do rewolucji przemysłowej czy zmian zapoczątkowanych przez Internet. Poznamy również  możliwości finansowania w poprawę efektywności energetycznej firm.

Przekonajmy się razem, jak możemy uczestniczyć w tej transformacji, budując zrównoważoną przyszłość w dziedzinie energii. Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu, które może przynieść nowe możliwości i stabilność w tym newralgicznym temacie. 

Konferencja odbędzie się we wtorek 28.11.2023r. w Świdnickim Centrum Wspierania Inicjatyw mieszczącym się pod adresem Rynek 39/40, sala nr 11.

Szczegółowy program, oraz bezpłatna rejestracja na wydarzenie dostępna jest pod adresem: https://klaster.swidnica.pl/bezpieczenstwo-energetyczne/         

konferencja plakat