Urząd Miejski w Żarowie
woj. dolnośląskie, powiat świdnicki

ul. Zamkowa 2, 58-130 Żarów
Jesteś na > Aktualności Informacje LGD "Szlakiem Granitu"

  Aktualności

15-01-2024

Informacje LGD "Szlakiem Granitu"

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania (LGD) „Szlakiem Granitu” zostało powołane w 2008 roku, a jego założyciele wywodzili się z gmin: Dobromierz, Jaworzyna Śląska, Kostomłoty, Strzegom, Świdnica, Udanin i Żarów. Zadaniem Stowarzyszenia jest aktywizacja mieszkańców oraz rozwój przedsiębiorczości.

Ponadto misją LGD jest jak najszersze udostępnienie turystyczne obszaru Granitowego Szlaku oraz promocja produktów lokalnych. W celu jej realizacji zostało utworzone Centrum Turystyczne Granitowego Szlaku w Dobromierzu. Jest to świetne miejsce do zatrzymania się i odpoczynku, poznacie w nim najciekawsze wyroby rękodzielnicze i rzemieślnicze regionu LGD oraz otrzymacie propozycje wycieczek Granitowym Szlakiem. 

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Szlakiem Granitu”

Adres: ul. Sportowa 4, 58-170 Dobromierz

Telefon: 661 238 869

Email: biuro@lgd-szlakiemgranitu.pl

Strona internetowa: www.lgd-szlakiemgranitu.pl oraz granitowyszlak.com 

Logo LGD

W związku z bieżącym badaniem opinii i satysfakcji mieszkańców oraz beneficjentów, Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Szlakiem Granitu” zwraca się z prośbą o wypełnienie ankiety. Ankietę można zostawić w Urzędzie Gminy lub bezpośrednio w siedzibie LGD.

ankieta dla beneficjentów.pdf

---------------------------------------------------------------

Konsultacje społeczne – aktualizacja LSR 2014-2023

Zapraszamy do konsultowania aktualizacji/zmian w Strategii Rozwoju Kierowanej przez Społeczność (LSR), która znajduje się poniżej. Zmiany w dokumencie i załączniku zostały dokonane poprzez wykreślenia oraz naniesienia w kolorze czerwonym (zmiany wynikają z przeliczenia tzw. różnic kursowych oraz z niewykorzystanych środków na jednym wskaźniku i przeniesienie ich na inne).

Uwagi i propozycje zmian wraz z ich uzasadnieniem należy zgłaszać do dnia 10.06.2024 r. do godz. 10.00 za pomocą formularza zamieszczonego poniżej osobiście w biurze LGD „Szlakiem Granitu” ul. Sportowa 4, 58-170 Dobromierz lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@lgd-szlakiemgranitu.pl 

Dodatkowo zapraszamy wszystkich zainteresowanych na otwarte spotkanie konsultacyjne, na którym osobiście będzie można przedstawić własne uwagi do zaproponowanych zmian. Spotkanie odbędzie się 10.06.2024 r. o godz. 11.00 w Biurze LGD.

Ikona docx Formularz zgłaszania uwag.docx, plik: Rozszerzenie: docx, Rozmiar: [ 482,33 kB ]  

Ikona pdf Strategia Rozwoju Lokalnego LGD.pdf, plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [ 2,08 MB ]