Jesteś na > Aktualności Mocne granie w Żarowie

19-02-2024

Mocne granie w Żarowie

Już w sobotę, 24 lutego w Gminnym Centrum Kultury i Sportu muzyczna uczta dla miłośników rocka, heavy-metalu i trashu! Zagrają dla Was TOXIDE, OYA i HORTUS.

Zapraszamy 24.02.2024r., start: godz.18:00, otwarcie bramek 17:30:

18:00 Hortus, 19:00 Oya, 20:00 Toxide

Bilety w cenie 20 PLN do nabycia przed koncertem w sekretariacie GCKiS lub w kasie basenu, ul. Piastowska 10a, Żarów

→ Toxide to muzyczne zderzenie pięciu różnych światów, które na scenie miesza się w jedną spójną, energiczną całość. W składzie mamy zarówno wieloletnie doświadczenie, jak i świeżą krew. W granych przez nas utworach łączymy ciężkie brzmienie ze specyficznym klimatem, a solidne, niskie riffy korespondują z mrocznymi melodiami.

→ OYA to strzegomsko-wałbrzyski zespół powstały w 2020 roku grający szeroko pojętego rocka. Ma na swoim koncie wydanie EPki oraz studyjnego albumu „Jak Najdalej Stąd" liczącego 10 autorskich utworów, który został upubliczniony własnymi siłami w wersji fizycznej oraz na serwisach streamingowych. OYA została doceniona przez jury na przeglądach muzycznych N’Rock Węgorzewo zajmując I miejsce oraz Rock Battle of Barcja z II miejscem.

→ HORTUS to hardrockowo - heavymetalowa mikstura, przyprawiona czterema różnymi osobowościami. Gramy muzykę, jaką kochamy, bez oglądania się na mody i trendy. Zespół powstał w czerwcu 2019r. w Boguszowie-Gorcach.