Jesteś na > Aktualności Paka Niemowlaka dla Gracjana

27-02-2024

Paka Niemowlaka dla Gracjana

Kolejny mieszkaniec gminy Żarów dołączył do żarowskiej społeczności. Zastępca burmistrza Przemysław Sikora złożył gratulacje na ręce szczęśliwych rodziców Gracjana Adamskiego, który urodził się 13 grudnia 2023r.

Chłopczyk w chwili przyjścia na świat mierzył 55 cm i ważył 3360 g. W opiece nad maleństwem rodzicom chętnie pomaga rodzeństwo dumne ze swoich nowych ról starszej siostry i starszego brata. Rodzina Państwa Adamskich odwiedziła Urząd Miejski w Żarowie, a zastępca burmistrza Przemysław Sikora przekazał na Ich ręce upominki w ramach naszej akcji promocyjnej „Paka dla Niemowlaka”.

- Na ręce rodziców składam wielkie gratulacje i życzę dużo szczęścia oraz radości. Niech Wasza pociecha rośnie duża, silna, zdrowa i będzie dla Was źródłem nieustającej radości – gratulował rodzicom zastępca burmistrza Przemysław Sikora.

Rodziców nowonarodzonych dzieci i mieszkańców gminy Żarów zachęcamy do udziału w akcji „Paka Niemowlaka”. Wszystkie szczegóły, regulamin akcji oraz wniosek są dostępne na stronie internetowej w zakładce „Paka dla Niemowlaka. Dla całej rodziny będzie to bardzo miła pamiątka.