Urząd Miejski w Żarowie
woj. dolnośląskie, powiat świdnicki

ul. Zamkowa 2, 58-130 Żarów
Jesteś na > Aktualności Wielkanocne spotkanie w Związku...

  Aktualności

21-03-2024

Wielkanocne spotkanie w Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych seniorzy z żarowskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów spotkali się na tradycyjnym śniadaniu wielkanocnym.

Na stołach nie zabrakło świątecznych potraw przygotowanych przez członkinie związku. Najważniejszym punktem spotkania były życzenia i wspólne dzielenie się świątecznym jajkiem. Dla wszystkich uczestników spotkanie było okazją do miłego spędzenia czasu w gronie przyjaciół i znajomych.

- Każdego roku emeryci spotykają się, aby wspólnie przy świątecznym stole złożyć sobie życzenia, podzielić się jajkiem i spędzić czas w gronie swoich przyjaciół. Wspólne życzenia i rozmowy przy świątecznym stole wprowadziły nas wszystkich w radosny, świąteczny nastrój. Dziękujemy wszystkim członkom naszego związku za udział w tym spotkaniu – mówią Danuta Kwiatkowska i Stanisław Wójciuk ze Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów w Żarowie.

Oczywiście przyłączamy się do świątecznych życzeń i wszystkim seniorom ze Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów życzymy zdrowych i spokojnych Świąt Wielkanocnych. Niech te święta będą wyjątkowym czasem, spędzonym w gronie najbliższych osób.

Magdalena Pawlik