Urząd Miejski w Żarowie
woj. dolnośląskie, powiat świdnicki

ul. Zamkowa 2, 58-130 Żarów
Jesteś na > Aktualności Podziękowania za współpracę i...

  Aktualności

26-03-2024

Podziękowania za współpracę i wspieranie klubów sportowych

Prezesi klubów sportowych „Zjednoczeni Żarów” Sławomir Skorupski oraz „Silesia Żarów” Dawid Sobel złożyli podziękowania za współpracę i wsparcie na ręce burmistrza Leszka Michalaka, zastępcy burmistrza Przemysława Sikory oraz przewodniczącego Komisji ds. Sportu i Kultury Norberta Gałązki.

Podczas spotkania prezesi klubów sportowych podsumowali minione sukcesy i porażki, dziękując jednocześnie naszym włodarzom za zaangażowanie, pomoc i wspieranie klubów, niezależnie od osiąganych wyników sportowych. To było wyjątkowe spotkanie, zwłaszcza dla burmistrza Leszka Michalaka, który nie kandyduje już na stanowisko Burmistrz Miasta Żarów.

- Wszystkim sportowcom, którzy osiągają i sukcesy i porażki, ale reprezentują barwy naszej gminy, zawsze kibicujemy i mocno Ich wspieramy. Nie wyobrażamy sobie gminy Żarów bez działalności klubów sportowych „Zjednoczeni Żarów” oraz „Silesia Żarów”. Jesteście częścią naszej lokalnej historii, dlatego ich funkcjonowanie i dalszy rozwój jest dla nas bardzo ważny. Jako włodarze naszej gminy wraz z radnymi Rady Miejskiej wspieramy działania klubów, zapewniając co rok większe środki finansowe na ich funkcjonowanie, szkolenia dzieci i młodzieży oraz podejmując działania na rzecz poprawy bazy sportowej. Dziękujemy za Wasze zaangażowanie i wieloletnią współpracę – dziękowali burmistrz Leszek Michalak i zastępca burmistrza Przemysław Sikora.

W działalność klubów zaangażowany był od zawsze radny Norbert Gałązka, który również otrzymał podziękowania od prezesów klubów.

- Cieszę się, że nasze kluby piłkarskie otaczają nie tylko sympatycy piłki nożnej, ale również prawdziwi przyjaciele i działacze. Dziękuję za nieustanną pomoc z Waszej strony, życzliwość i gotowość do podjęcia każdych kroków, aby nasi sportowcy mogli robić to, co kochają najbardziej, czyli uprawiać sport – dziękował przewodniczący Komisji ds. Sportu i Kultury Norbert Gałązka.

Magdalena Pawlik

Podziękowania za współpracę i wspieranie klubów sportowych

Podziękowania za współpracę i wspieranie klubów sportowych
Podziękowania za współpracę i wspieranie klubów sportowych
Podziękowania za współpracę i wspieranie klubów sportowych
Podziękowania za współpracę i wspieranie klubów sportowych
Podziękowania za współpracę i wspieranie klubów sportowych
Podziękowania za współpracę i wspieranie klubów sportowych
Podziękowania za współpracę i wspieranie klubów sportowych